Jazyk: Slovenčina
Košík obsahuje tovar za: €0.00

O nás

Spoločnosť TOP JEWELS s.r.o. bola založená v januári roku 2009. Táto spoločnosť sa transformovala zo živnostenskej firmy, ktorá vznikla ešte v roku 2005 so zameraním na intrakomunitárny import a export potravín z členských krajín EÚ.

Od 16.5.2007 firma prevádzkuje internetový obchod iŠperky.sk a internetový predaj sa postupne stal hlavou náplňou nášho podnikania. V roku 2009 sme spustili obchod s dámskou módou iModa.sk.

Naši najvýznamnejším partneri sú výrobcovia a exportéri z USA, Talianska, Číny, Anglicka, Českej republiky, Rakúska, Nemecka, Francúzka, Poľska, Maďarska a zo Slovenska.

Našim cieľom je za čo najnižšiu cenu poskytnúť zákazníkom čo najvyššiu kvalitu, štýlovosť a trvanlivosť. Snažíme sa o profesionálny prístup pracovníkov firmy, vo vzťahu k zákazníkom, ktorý je kľúčový pre úspešné podnikanie a napredovanie firmy. Tisíce vybavených objednávok a zákazníci, ktorý sa k nám stále vracajú sú naša najväčšia devíza. Účtovanie bonusových bodov, vernostné zľavy sú len málom z mnohých výhod, ktoré nám dávajú náskok pre konkurenciou.

Kto u nás nakupoval, vymieňal, reklamoval, alebo tovar vrátil vie, že u nás je všetko bezproblémové, rýchle a s maximálnym ohľadom pre spokojnosť zákazníka!

Doposiaľ bohužiaľ neprevádzkujeme kamennú predajňu. Objednaný tovar si však po tel. dohode môžete prísť prebrať aj osobne do našho skladu. Kontakt a adresu pre internetový obchod iModa  nájdete TU.

Verím, že s našimi službami budete maximálne spokojní! V prípade nespokojnosti napíšte priamo majiteľovi na staznosti@isperky.sk


Prajeme vám príjemné nakupovanie!

© 2018 TOP JEWELS s.r.o.