7 najvyhľadávanejších farieb vlasov tejto jesene

Jeseň.. Obdobie, ktoré je hneď za rohom. Nová sezóna si pýta novú farbu. Avšak pred tým, než sa objednáte u svojho kaderníka, uistite sa, že viete čo bude trendy počas jesene 2015!

Ľadová blond

Ľadová blond

Staňte sa ľadovou kráľovnou! Platina je zatiaľ najobľúbenejšou a najočakávanejšou farbou tejto jesene. Vyskúšajte perfektný look od Karlie Kloss či viac uvoľnený, od Beyoncé a Khloé Kardashian.

Bronde

Bronde

Táto zmes blond a brunetky bola naozaj obľúbená počas letného obdobia. Až tak obľúbená, že pokračuje aj do ďalšej sezóny! Ak potrebujete dôkaz, že táto farba je dokonalá, pozrite sa na Lily James, Caru Delevigne či Diane Kruger.

Brunette

Brunette

Nie však hocijaká brunetka! Aj keď už na svete existuje nespočetné množstvo farebných techník, hviezdy sa uchyľujú späť k jednoduchosti. V jednoduchosti je predsa krása. Potvrdzujú to aj celebrity ako Ciara, Demi Lovato či Bella Hadid. Tento jednoliaty tmavý odtieň je klasický, sofistikovaný a sexi!

Západ Slnka

Západ Slnka

Vyskúšajte jesenný medený odtieň – zmes hnedej a ryšavej. Tento odtieň nie je dokonalý len pre vaše vlasy, ale aj pre vaše topánky, nohavice či koženky. Táto farba to proste vyhrala! Hodí sa skoro každému – ak máte rovné, vlnité či kučeravé vlasy. Inšpirujte sa Jessicou Chastian či Amy Poehler. Ak sa chcete stať rebelkou ako kráľovná RiRi, skúste temnejší, dramatickejší look!

Farby

Farby

Všetky hviezdy milujú pastelové farby! Hlavne ružovú, ako napríklad Nicole Richie či Kaley Cuoco. Vyskúšať tiež môžete krásnu modrú ako Gigi Hadid.

Zabývané vo svetlách

Zabývané vo svetlách

Niečo, čo nikdy nevyjde z módy. Jednoduchý, nevýrazný melír je decentný no chic. Snažte sa však o look, ktorý vyzerá prirodzene ako keby vaše vlasy neboli nikdy farbené.

Tmavé korienky

Tmavé korienky

Pre tie odvážnejšie, tak ako Kylie či Madonna, tu máme extravagantnú novinku. Tento look kričí „Dráma“! – v tom dobrom slova zmysle. Ak chcete ohúriť či šokovať toto je pre vás tá správna cesta.