Vitaj, december! Aj vy máte pocit, že predošlých 11 mesiacov tohto roka ubehlo rýchlejšie, než ste si stihli uvedomiť? Pred sebou máme posledný mesiac, ktorý bude čarokrásny! Aké farby sú IN túto zimu?

 

Krém

Veľmi cool sú odtiene krémovej, šedej, béžovej, smotanovej a tofu. Tieto prirovnania sme síce trošku pritiahli za vlasy, ale bližšiu predstavu majú teraz aj páni. Spomínané odtiene sa vynikajúco hodia s pastelovými farbami, hnedou, bielou i bronzovou.

Ultra fialová

Sýty odtieň fialovej v sezóne jeseň/zima nemá konkurenciu. SZadovážte si aspoň jeden kúsok a zjemnite so sivou či bielou. Odvážnejšie dámy môžu voliť monochromatický outfit v tejto „vesmírnej“ farbe a určite urobia dobre!

Olivová

Na svoje si prídu obľúbenci zemitých farieb a odtieňov zeme. Vyberte si kabát, šál či kabelku v olivovej a nebojte sa kombinovať s podobnými odtieňmi. Žltá zaujímavo okorení celkový look, skúste aspoň doplnok žltej skombinovať s olivovou.

Tmavo sivá

Nielen pre šedé myšky. Tmavo šedá vyhráva aj túto sezónu, čomu sa tešíme, lebo sa hravo kombinuje. Tento odtieň navyše dokonale zvýrazní odtiene svetlejšie. Nemusíte sa však báť ani kombinácie so sýto červenou.

Vybrali sme trendy looky rôznych farebných kombinácii, aby ste sa mohli inšpirovať. Kabáty, vetrovky, kožušteky, štýlovú obuv a doplnky nájdete na www.imoda.sk