Mám to kúpiť? Kde to budem nosiť? Nie je to príliš krikľavé? Nie som na to stará? Ak si pri pohľade na neónové oblečko kladiete podobné otázky, v nasledujúcich riadkoch sa dočítate odpovede, pretože vás presvedčíme, že sýte farby neónu sú túto sezónu trendy, hravo sa kombinujú a nosiť ich môže veru každá!

  „Ako môžem nosiť neón?“

Ak by ste sa volali Kylie Jenner, nosili by ste neón s neónom. Jej rodina má na sebe zodpovedajúce krikľavé zelené plavky a ona má na sebe oblečený oranžový oblek, topánky a tašku. Vy to však nemusíte takto pritiahnuť za vlasy ,malý záblesk fluóru zaručí, že nebudete vyzerať ako ľudská žiara.

° Neónové komplety °

Sú ideálnou voľbou na leto! Crop top a kraťasové legíny si zamilujete pre ich maximálny komfort. Ružová, zelená, žltá či oranžová? Ktorý set si vyberiete? Nájdete v našom eshope.

°° Topy, roláky a potrhané rifle °°

Oživia i najnudnejší outfit. Vyskúšajte skombinovať ripped jeans a topom neónovej farby, lodičky v béžovej farbe a elegantný look je na svete!

°°° Ó, šaty! Utkané z neónovej peny! °°°

V letných mesiacoch nemáme vždy chutiť vrstviť a vymýšľať kombinácie. Často to vyrieši 1 kus oblečenia, akým sú šaty. Bez rukávov, na ramienka či s odhalenými chrbtom – vyberte si tie svoje a vyrazte do ulíc!