Módny cyklus funguje skutočne tajomným spôsobom. Hoci je vonku ešte vždy príjemne teplo, pohľad do kalendára pripomína, že je najvyšší čas premýšľať o topánkach, ktoré budete chcieť nosiť od septembra do apríla. A to kotníkové čižmy.

Predtým než vôbec začnete uvažovať o novom kabáte a vlnených svetroch, vyššiu priečku rozhodne obsadzujú jesenné topánky. Alfa omegou sú rozhodne obľúbené kotníčky, ktoré sú šik aj túto sezónu. Ste teda zvedavé, aké trendy dominujú? Nazrite do novej IMODA kolekcie a nechajte sa inšpirovať.

  • Nesmrteľný čierno – biely trend

Čierna? Biela?

Biela? Čierna?

Spájanie čiernej a bielej do jedného celku je stále mimoriadne obľúbené. Čierno – biela klasika je zaujímavá, kreatívna, elegantná a nič ňou nepokazíte! Inšpirujte sa našimi novinkami.

  • Vášnivá červená

Vedeli ste, že červená farba je 1. farbou dúhy? Práve červená najviac priťahuje našu pozornosť. Upútajte na seba zvedavé pohľady okolia a zožnite úspech! Sexi a elegantné kotníčky na platforme sú tou pravou voľbou pre všetky odvážne dámy.

  • Shades of grey

Sivá farba rozhodne nie je pre šedé myšky. Hravo sa kombinuje s čiernou, bielou, červenou či hnedou… Preferujete jej svetlé alebo tmavšie odtiene? Z novej kolekcie si určite každá vyberie!

  • Farby jesene

Zemité farby rozžiaria sychravé dni a zlepšia náladu. Odhoďte zábrany a nebojte sa kombinovať! Osviežte svoj šatník o trendy čižmový kúsok, vykročte vpred štýlovo a elegantne.

 

  • Výšivky, pracky, ostne

Punk is not dead! Ste skôr romantická duša alebo rockerka? Páčia sa vám výšivky alebo preferujete iné ozdôbky? Tak či onak, každá si príde na svoje. Stále platí, kto skôr príde, ten skôr berie. Tak šup – šup, aby ste nepremeškali túto jedinečnú kolekciu.