Vizitkou každej, dobre vyzerajúcej ženy sú dokonale upravené nechty. Ak nie si zástankyňou umelých nechtov, máme pre teba dobrý tip ako si za krátky čas vykúzliť dokonalú manikúru aj bez návštevy profesionálnej manikérky. Na skrášlenie tvojich nechtov budeš potrebovať následné pomôcky:

UV lampu, cleaner (odmasťovač nechtov), vatové tampóny, pomarančové drievko, pilník na nechty, brúsny blok, primer, podkladový bezfarebný gél-lak a farebný gél-lak (podľa vlastného výberu) 

hv

Prvý krok pred nanesením gél-laku je očistenie odmasťovačom nechtov, ktorý slúži aj na dezinfekciu

 

hv2

V druhom kroku si pomarančovým drievkom (ktoré je dostupné v každej dobrej drogérii) zatlačíme nechtové kožičky.

 

jb

Pilníkom jemnej zrnitosti si prírodné nechty upravíme do požadovaného tvaru (tip : nechty pilníkujeme jedným smerom, čo zabráni ich následnému štiepeniu). Potom si zmatníme povrch nechtového lôžka brúsnym blokom.

 

kk

Na nechty si nanesieme primer, ktorý slúži na lepšiu príľnavosť gél-laku k prírodným nechtom. Primer nanášame približne milimeter od nechtovej kožičky.

 

nbn

Na nechty si nanesieme tenkú vrstvu podkladového gél-laku a necháme ho vytvrdiť v lampe po dobu dvoch minút. Po vybratí nechtov z UV lampy ich povrch nezotierame cleanerom, čo nám zabezpečí lepšiu príľnavosť farebného gél-laku. Potom si na nechty nanesieme 1 – 2 vrstvy farebného gél-laku. Pri jeho aplikácii si dávame pozor aby nezatiekol k nechtovým kožičkám. Následne dáme nechty vytvrdiť do UV lampy na tri minúty. Po vytvrdení gél-laku si povrch nechtov očistíme cleanerom.

 

 

 

 

 

 

 

V poslednom kroku si na nechty nanesieme ešte vrstvu priesvitného gél-laku. Okolie nechtov a ruky si ošetríme regeneračným krémom.

V poslednom kroku si na nechty nanesieme ešte vrstvu priesvitného gél-laku. Okolie nechtov a ruky si ošetríme regeneračným krémom.

 

A UPRAVENÉ NECHTY SÚ NA SVETE !

 

 

hv2mnn