Je trištvrte na jeseň a my sa pomaly, ale isto lúčime s letom a zaujímame sa o módne trendy na nasledujúcu sezónu. Módne domy už na jar naservírovali trendy na sezónu jeseň a zima 2018 a 2019.

HESLO: Kombinácia klasicizmu s farebným výrazom, nadčasová elegancia.

 Do popredia sa vyzdvihuje  túžba po farbe, a teda odvážna paleta jesenných odtieňov doplnená o ďalšie neočakávané odtiene. Farby na jeseň / zima 2018 vyjadrujú našu potrebu individuality, vynaliezavosti a tvorivosti.

Čo je IN pre budúcu zimu? Túto sezónu je pohodlie na výslní. Celkový trend by mohol byť smerom k skutočnému oblečeniu, ktoré sa ľahko kombinuje, teda pretavenie sa do každodenného života. Pritom však móda nezabúda na zábavu, farbu a pôvab. Budúca zima bude oslavovať individualitu a štýl s množstvom trendov, ktoré zomierajú. Vyberte si ten svoj. 
VRSTVENIE

Uzimené rána a zubaté slnko? Riešenie je jednoduché a navyše veľmi trendy. Vrstva, vrstvy, hravé vrstvenie.  Hry s textúrou a objemom. Čím viac kúskov a vrstiev, tým lepšie.

OSLAVA ESTETIKY 80.tych rokov a…

… ženského sexepílu. Stále aktuálne a trendy, priznajme sa, hoci niekomu móda jeho rodičov nie je pochuti, niektoré prvky a kúsky rozhodne stoja za to! Flitrované výšivky, nadýchané rukávy a volány pre všetky BOHO žienky.

KVETY

Ak ste si mysleli, že s koncom leta dávame definitívnu bodku obľúbeným kvetinovým motívom, ste na omyle! Práve kvety všetkých druhov v celoplošných potlačiach, maxi a mini dĺžkach oživia nadchádzajúce sychravé dni.

UMELÁ KOŽUŠINA…

… má zelenú! Ruka v ruke s jednoduchou túžbou chrániť planétu, oznamujeme, móda bude zelená. Najnovší boj? Poplatok za falošnú kožušinu, ktorú viedla Stella McCartneyová a ku ktorej sa pridali Gucci, Givenchy, Calvin Klein, Ralph Lauren, Michael Kors a Philosophy di Lorenzo Serafini. Kožúšky sú navyše nielen štýlové, ale aj príjemne zahrejú.

ZVIERACIE VZORY

Nebolo to tak dávno, keď vo svete módy zvieracie motívy čelili neúprosnej kritike. Kedysi gýčový trend ale opäť ožíva, úpletové modely kopírujú abstraktné zvieracie motívy v reálnych podobách.