Náš tím

Bari

Bari

Fanatik do topánok, šialenec do módy a milovníčka dobrého jedla.

Avatar

Ľubi

Som tvrdohlavá, vynaliezavá, ironická, vegetariánska, žurnalistická bytosť, ktorá len málokedy stratí slová. Milujem knihy, v ktorých nájdem niečo len pre seba a filmy, po ktorých zostanem paralyzovaná a spätne si prehrávam dej. Najradšej sa však kochám hviezdami, pod ktorými som našla lásku. Dúfam, že aj vy nájdete niečo pre vás v našich článkoch. Niečo, čo vás inšpiruje, rozosmeje alebo vám len spríjemní krátku chvíľu, ktorá patrí konečne iba vám. :)

Avatar

Mischell

Som študentka na Ekonomickej fakulte UMB v Banskej Bystrici, čize sa pohybujem v oblasti financií. Zdravý životný štýl je neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Od roku 2014 sa však aktivne venujem fitnessu, tvorím plány na chudnutie, či na formovanie tela. Baví ma tvorba zdravých receptov, tiež móda a beauty svet. Mojím mottom je: Sny sú na to, aby sa plnili.

Avatar

Monika

Volám sa Monika, som študentkou masmediálnej komunikácie v Trnave a budem pre vás písať články o móde a kráse. Verím, že sa vám budú páčiť ;).

Avatar

Naďa

Niečo o mne : Som blogerka, ktorá má veľmi rada módu. Vždy som rada kombinovala niečo nezvyčajné a vytvárala niečo nové. Baví ma fotografovanie a písanie článkov o všetkom možnom.

Avatar
Avatar

SUE

Cit je potrebný v každej oblasti života. Ja som ho našla v umení. Umenie je voľnosť, umenie je kreatívnosť, umenie je neustále vnášanie nezvyčajnosti do všednosti, umenie je nový nádych pre zabudnutý kúsok oblečenia, ktorý si práve našiel v šatníku, umenie je cítiť veci inak, ako ostatní. Študentka, tanečníčka, cestovateľka za šťastím, možno raz budúca novinárka.

Avatar

SUZIE

Som 19 – ročná študentka momentálne žijúca v zahraničí. Študujem na vysokej školy v malom dánskom mestečku Horsens na fakulte Medzinárodného predaja a Marketingového manažmentu. Hudba je celý môj život. Milujem spev, tanec či písanie. Som odvážna, vtipná a už od malička som mala bujnú fantáziu. Dúfam, že moja kreativita a zmysel pre krásu vám na našom blogu spríjemní mnoho dní.

Avatar

Zuzanka

Vtipná, rozhľadená a tvorivá osoba, ktorá s vami preberie témy od výmyslu sveta a inšpiruje vás zahraničnými, ale i vlastnými "lifestyle" tipmi