Silvester je výnimočným posledným dňom v roku, kedy sa lúčime so starým a vítame nový. Či už s partnerom, priateľmi alebo rodinou, dajte si záležať na výzore. Poradíme vám pár tipov, aby ste nestrávili celý deň v kúpeľni, no zároveň vyzerali šik!

FARBY, GLITRE a KAMIENKY!

Toto všetko a oveľa viac je dovolené! Zažiarte a buďte kráľovnou večera! Nebojte sa výraznejších farieb, trblietok či glitrov! Samozrejme, všetkého veľa škodí, tak to neprežeňte, nech z vás nie je discoguľa! Ak si zvolíte jednoduché a jednofarebné šaty, pokojne si „uleťte“ na výraznejšom líčení a účese! Preferujete jemný makeup? Skúste strobing! Nechajte vyniknúť vaše kľúčne i lícne kosti či hladkú pokožku. Ako? Ak nemáte po ruke rozjasňovač, primiešajte do svojho obľúbeného telového krému trošku trblietok a nechajte večerné svetlo urobiť ligotavú prácu za vás! Glitre alebo ligotavé kamienky poslúžia ako doplnok, ktorý oživí aj ten najjednoduchší účes 🙂

VÝRAZNÉ PERY vs ČIERNA LINKA

Koncoročná party sa nezaobíde bez slávnostného make upu, je to večer, kedy je skutočne dovolené popustiť uzdu svojej fantázii. Nebojte sa pohrať s farbami, každopádne ale stavte na kvalitný make up. Nie je nič horšie než opadané očné tiene alebo zjedený rozpitý rúž… Ak nerada experimentujete, alebo nemáte v rukách profesionálne triky, vsaďte na výraznú farbu rúžu, ktorý vám pristane, prípadne ladí s outfitom. Dokonalou bodkou na vašom líčení, ktorý hravo vykúzli dramatický pohľad je čierna linka, ktorú  dnes hravo zvládnete aj doma – vyberte si očnú linku v pere 🙂

ROVNÉ VLNKY?

Tak ako, rovné vlasy alebo vlnky? Žehlička či natáčky? Skúste to takto: ak zvyčajne nosievate vyžehlené uhladené vlasy, rozhodnite sa pre zmenu a vlasy si natočte – možností je neúrekom! Plážové vlny, veľké kadere či krepovačka, vyberte si to, čo vám pristane. Natočené vlasy vám pridajú na objeme, ktorý snáď nikdy nie je na škodu, čo poviete? Majiteľkám kučeravých vlasov k hladkému účesu pomôže žehlička a  stylingové prípravky, na uhladenie vlasov. Pred každou tepelnou úpravou vlasov odporúčame špeciálnu vlasovú starostlivosť, trebárs spreje na ochranu vlasov pred vysokými teplotami. Účes si na záver nezabudnite zafixovať!

 

A naša rada na záver, ak pri prípravách na večer nejde všetko podľa plánu, nestresujte! Nech vám spadnuté kučery či nedokonalá očná linka nepokazia náladu! Hlavne si so sebou nezabudnite vziať úsmev!