Šperky sú jedným z najjednoduchších spôsobov, ako vylepšiť svoj look. Vezmite si svoje obľúbené čierne mini šaty a pozdvihnite ich na úplne novú úroveň, vďaka doplnkom sezóny!

Náušnice, náhrdelníky alebo náramky, prstene…

Aké sú trendy v šperkoch?

Návrhári prezentujú odvážne a extravagantné kúsky inšpirované 90tymi rokmi. Trendy prichádzajú a odchádzajú každú sezónu aj v šperkoch, rovnako ako sa menia a vyvíjajú trebárs s topánkami sezóny či kabelkami. Šperky a samotné doplnky dokážu zázraky a vedia oživiť všedné kusy oblečenia. Ak vám chýba inšpirácia, alebo máte naponáhlo, vsaďte na správny šperk. Mnoho žien nosí niektoré šperky každý deň, trebárs rovnaké hodinky či jeden dva prstene. Je to ale postačujúce? Urobte si miesto pre náhrdelník či vezmite si na špeciálnu príležitosť neobyčajný set, ktorý zladíte s oblečením.

Stvorené na leto

Prstene a prstienky, náramky, šnúrky, korálky, metalické tetovačky, strapcové náušnice a mohutné náhrdelníky. Kedy ak nie v lete sa môžeme vyblázniť a ukázať svoju krásnu opálenú pokožku ak nie v lete? Oživte jednoduché letné šaty či plavky šperkami!

BACK TO THE 90´s

Milujeme 90´s, módu, účesy, štýl rokov minulého storočia. Pamätáte si ešte na tzv. vybíjance? Nemusíte mať dušu rockera či počúvať punk, takéto metalické doplnky hravo skombinujete aj k saku či topu a sukni.

Neviete si vybrať? To vás asi nepotešíme, na našom e-shope si na svoje príde každá milovníčka šperkov! Budete chcieť všetko! Klik a ste v raji šperkov.