Rozprávková svadba – sen hádam každého malého dievčatka. Pamätáte sa, ako ste si vtedy predstavovali vaše svadobné šaty? Mali ste vo vlasoch korunku a na nohách črievičky ako mávajú princezné v rozprávkach? Pošteklili sme vašu predstavivosť? Prenesme sa teda spolu na obláčikoch času späť do detstva. Do obdobia, keď naša detská fantázia pracovala na plné obrátky.

Ružová nemusí byť gýčová

Kedysi ste ju s obľubou nosievali, no teraz jej neviete prísť na chuť. Stránite sa tejto farby, pretože nechcete dostať nálepku „barbie“? Vhodná kombinácia jemných odtieňov ružovej so striebornými detailmi vykúzli hotové zázraky. Takže pokojne si nasaďte tie ružové okuliare a nazrite na vašu svadbu inými očami!

Trendy nesvedčia každému

Nie ste typ, ktorý žije pre trendy a striktne ich dodržiava? O to lepšie! Vaša svadba je len a len o vás, tak sa nenechajte strhnúť tým, čo sa vo svete svadieb diktuje. Nazrite do svojho vnútra cez zväčšovacie sklíčko a objavte tie skryté túžby, ktoré tam celé tie roky driemali! Nechcete sa vydávať v bielych šatách, ale všetci sa vám to snažia vyhovoriť? Je to váš deň, vaša svadba, vaše pravidlá.

Črievičky pre Popolušku

Sú nevesty, ktoré si ťažkú hlavu z výberu topánok k svadobným šatám nerobia. Ak k nim ale nepatríte a chcete, aby bolo všetko tip-top, dajte si na výbere záležať. Veď v nich pretancujete takmer celú noc! To, že ich pod šatami nie je vidieť, neznamená, že sa musíte uspokojiť s prvými, čo vám prídu pod ruky. Vo víre tanca na ne padne nejedno kritické očko. Nezabúdajte, že vaše črievičky neuniknú ani pozornosti objektívov.

Svadba na zámku

Spomínate si, ako dychtivo ste hltali písmenká rozprávok o princeznách, ktoré sa chystali na bál konajúci sa na princovom zámku? Ako ste sa vo svojich predstavách videli schádzať dolu schodmi popri bohatej kvetinovej výzdobe a všetky pohľady patrili vám? Možno ste aj vy so zasneným pohľadom listovali v rozprávkovej knižke a na karnevale ste chceli byť tou najkrajšou princeznou. Čo keby ste tento rozprávkový sen premenili na skutočnosť? Objavte dych vyrážajúce krásy našej krajiny a premeňte tak váš svadobný deň na rozprávku, ktorá sa zapíše do sŕdc nielen vám, ale aj všetkým zúčastneným.