Top 5 kúskov na jeseň

Jeseň je už pomaly tu a vy neviete čo na seba ? Tu je 5 kúskov, ktoré budú top na jeseň 2015. Jeseň bude plná jemných farieb a mäkkých materiálov.

  1. Svetre

Kto nemá rád teplučké, huňaté svetre ? Sú to jedny z tých vecí, ktoré majú ľudia radi na jeseni a tešia sa na ne. Svetre sú proste nevyhnutné na túto jeseň. Aké si teda zaobstarať ? Ako prvé by ste si mali kúpiť pletené svetre, ktoré budú top. Okrem nich, sa na prvé miesto dostali aj tzv. cropped sweaters – svetre, ktoré sú dopol pása. Nesmieme zabudnúť ani na oversize svetre alebo aj rolákové svetre.

svetre

  1. Košele

Kockované košele sú jednotka vo všetkých ročných obdobiach. V lete sú to ľahké košele, ktoré ani necítiť na tele, v zime sú to zas hrubšie košele, ktoré môžete kombinovať s tričkami. Medzi celebrity, ktoré majú radi košele paria napríklad Olivia Palermo alebo Pippa Middleton. Spárujte ich so svojimi obľúbenými boyfriend džínsami a budete neodolateľná !

košela

  1. Šortky

Tým, že sa blíži zima nemusíte ešte odkladať šortky. Stačí si pod ne dať hrubšie pančucháče alebo k nim skombinovať vyššie čižmy a dokonalý jesenný outfit je na svete. Vyberajte si pastelové alebo krémové farby.

šortky

  1. Saká

Najlepší prechod z leta do zimy sú ľahké bundičky alebo saká. Zdajú sa vám moc elegantné ? Nebojte sa ich skombinovať so športovým štýlom! Budete iná, neprehliadnuteľná. Tento rok budú in najmä saká s nariasenými plecami. Určite sa po takých poobzerajte v obchodoch.

saká

  1. Sukne

Tak isto ako pri šortkách, dajte si hrubšie pančuchy a nebudete ľutovať. Ak máte problémové partie v oblasti pásu, zvoľte sukne áčkového strihu. Zúžia vám pás a predĺžia nohy. Pre baby so štíhlou postavou sú tu puzdrové sukne – pencil skirt.

sukňa